VILNIUS

Dariaus ir Girėno g. 21

Vilnius, LT-02189

Tel. (+370 5) 213 5172

Mob. tel.: +370 618 08 894, +370 655 44 387

El. p.: ksu@ksu.lt, priemimas@ksu.lt

www.ksu.lt

Įmonės kodas: 111968775

Sąskaita: LT 854010 0424 0030 9151

KLAIPĖDA

Bijūnų g. 17, 330 kab.

Klaipėda, LT-92294

Mob. tel. +370 650 33 066

Mob. tel. +370 655 68151

El. p. klaipeda@ksu.lt

www.ksu.lt

Įmonės kodas: 111968775

Sąskaita: LT 854010 0424 0030 9151

ADMINISTRACIJA

null

Prof. dr. Arūnas Augustinaitis

Rektorius

rector@ksu.lt
+370 5 213 5172

null

Andrius Tekorius

Prorektorius

andrius.tekorius@ksu.lt
+370 5 213 5172
andrius.tekorius@ksu.lt

null

Darius Verbyla

Kancleris

darius.verbyla@ksu.lt
+370 5 213 5172
+370 612 78493

null

Irina Akelan

Administracijos direktorė

  irina.akelan@ksu.lt
+370 5 213 5172
+370 685 46846

null

Agnė Bružaitė

Studijų plėtros skyriaus direktorė

agne.bruzaite@ksu.lt
+370 5 213 3606
+370 655 62117

null

Vaida Bačinskaitė

Nuolatinių studijų koordinatorė

nuolatinis@ksu.lt
+370 5 213 5172
+370 618 08894

null

Aistė Jarumbavičienė

Ištęstinių, nuolatinių-sesijinių studijų koordinatorė

istestinis@ksu.lt
+370 5 213 6713
+370 655 44387

null

Kristina Šlekienė

Tarptautinių ryšių koordinatorė

  international@ksu.lt
+370 5 250 7443
+370 686 34423

null

Dionizas Litvaitis

Rinkodaros ir komunikacijos skyriaus direktorius

dionizas.litvaitis@ksu.lt
+370 614 30009

null

Rimvydas Vitėnas

Rinkodaros projektų vadovas

  rimvydas.vitenas@ksu.lt
rimvydas.vitenas@ksu.lt
+370 614 75790

null

Monika Mačiulienė

Komunikacijos projektų vadovė

monika.maciuliene@ksu.lt
+370 640 78959

null

Agnė Bružaitė

Kompetencijų raidos centro direktorė

krc@ksu.lt
+370 624 62049
krc@ksu.lt

null

Dr. Aida Kišūnaitė

Teisės fakulteto dekanė

 aida.kisunaite@ksu.lt
aida.kisunaite@ksu.lt
+370 5 213 5172
+370 633 89604
  aida.kisunaite@ksu.lt

null

Prof. dr. Viktoras Bolotinas

Technologijų fakulteto dekanas

viktoras.bolotinas@ksu.lt
+370 673 00439

null

Doc. dr. Rytis Rainys

Interneto inžinerijos katedros vedėjas

 rytis.rainys@ksu.lt
+370 5 213 5172
 rytis.rainys@ksu.lt
 rytis.rainys@ksu.lt
rytis.rainys@ksu.lt

null

Jūratė Balčiūnaitė

Projektų plėtros skyriaus vadovė

jurate.balciunaite@ksu.lt
+370 614 15741

null

Deimantė Budriūnaitė

Verslo mokyklos direktorė

 aida.kisunaite@ksu.lt
deimante.budriunaite@ksu.lt
+370 653 30084
  aida.kisunaite@ksu.lt

null

Kristina Mačiulė

Studijų koordinatorė

kristina.maciule@ksu.lt
+370 5 213 6713

null

Dr. Mindaugas Kazlauskas

Kūrybos visuomenės ir ekonomikos instituto direktorius

mindaugas.kazlauskas@ksu.lt
+370 654 95052
+370 5 213 0465

null

Eugenijus Žygutis

Infrastruktūros vadovas

eugenijus.zygutis@ksu.lt
+370 686 58579

null

Alina Svilainienė

Vyriausioji finansininkė

alina.svilainiene@ksu.lt
alina.svilainiene@ksu.lt
+370 5 213 5172
+370 686 34432
alina.svilainiene@ksu.lt

null

Olegas Beriozovas

Karjeros centro koordinatorius

11olegas.beriozovas@ksu.lt
+370 609 14472

null

Emilija Vikniūtė

Klaipėdos fakulteto studijų koordinatorė

emilija.vikniute@ksu.lt
+370 650 33066
emilija.vikniute@ksu.lt

Airida Lakačiauskaitė

Airida Lakačiauskaitė

Klaipėdos fakulteto studijų koordinatorė

airida.lakaciauskaite@ksu.lt
+370 650 33066
emilija.vikniute@ksu.lt

null

Dr. Javed Imran

Tarptautinių ryšių koordinatorius

imran.javed@ksu.lt
Skype: KSU-IRD

null

Evelina Lipskaja

Technologijų fakulteto kokybės vadovė

evelina.lipskaja@ksu.lt
evelina.lipskaja@ksu.lt
+370 670 89188

null

Dalia Kiaupienė

Bibliotekininkė

biblioteka@ksu.lt
biblioteka@ksu.lt
+370 601 09815

null

Gabrielė Špejeraitė

Laikinai einanti Studentų atstovybės prezidentės pareigas

president@ksusa.lt
+370 601 04830

null

Edgaras Rudko

Informacinių sistemų administratorius

admin@ksu.lt
+370 610 30888

SUSISIEKITE

Kilus klausimams ar neaiškumams, užpildykite žemiau esančią formą. Atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus.

Jūsų vardas

Elektroninis paštas

Žinutė