KSU bendradarbiaus su Europos vartotojų centru

Ketvirtadienį, 2012 m. rugpjūčio 9 d. Kazimiero Simonavičiaus universiteto (KSU) rektorius prof. dr. Arūnas Augustinaitis ir prorektorė doc. dr. Austė Kiškienė susitiko su Europos vartotojų centro (ECC) atstovais direktoriumi Sauliumi Linkevičiumi ir ES teisės specialiste Egle Kybartiene. Susitikimo metu buvo apsvarstytos KSU ir ECC bendradarbiavimo galimybės ir pasirašyta bendradarbiavimo sutartis.

Abi šalys sutarė plėtoti įvairiapusį bendradarbiavimą: organizuojant konferencijas, mokomuosius seminarus, kursus ir kitus renginius, vykdant bendrą ekspertinę tiriamąją veiklą, rengiant ir publikuojant mokslinius straipsnius ir kitą metodinę literatūrą, plėtojant tęstinį mokymąsi ir kvalifikacijos kėlimą vartotojų teisių apsaugos srityje, perkeliant praktinę patirtį į studijų procesą bei kuriant pažangias abipusio mokslinio ir praktinio bendradarbiavimo formas.

ECC tapo KSU partneriu rengiant lapkritį vyksiančią Tarptautinę mokslinę konferenciją „Alternatyvūs ginčų sprendimo būdai Vidurio ir Rytų Europoje“, kurią Kazimiero Simonavičiaus universitetas organizuoja kartu su E. Kviatkovskio verslo ir teisės aukštąja mokykla Gdynėje (Lenkija).

KSU - ECC KSU - ECC
KSU - ECC KSU - ECC

 

 

 

Palikite atsiliepimą

Tam kad galėtumėte komentuoti turite prisijungti.