Data: 2017 m. gegužės 16 d.
Laikas: 10.00 – 18.00 val.
Trukmė: 8 ak. val.
Vieta: Verslo centras 135 (Žalgirio g. 135, Vilnius)
Kaina: 129 €
Lektorius: Domantas Širvinskas (EduMint)
Mokymų lygis: pradedantiesiems

Mokymų tikslas

Pristatyti pagrindinius komunikacijos ir reklamos Facebook’e principus, išmokyti, kaip kelti tikslus, išvystyti strategiją, sukurti įdomų ir įtraukiantį turinį, o vėliau, teisingai analizuojant rezultatus, padėti atsirinkti tai, kas geriausiai padėtų siekti iškeltų verslo tikslų.

Kam skirti mokymai?

Pradedantiesiems rinkodaros, komunikacijos, ryšių su visuomene specialistams ir visiems, kurie socialiniuose tinkluose atstovauja įmonę arba organizaciją.

Po mokymų:

Dalyviai bus susipažinę su įvairiais Facebook įrankiais ir jų panaudojimo galimybėmis, gebės parengti Facebook komunikacijos strategiją pagal įmonės ar organizacijos keliamus tikslus ir ruošti atitinkamus įrašus, mokės parengti Facebook reklamą ir analizuoti jos rezultatus.

Nagrinėjamos temos:

  • Komunikacijos Feisbuke strategijos suformulavimas (+ praktinė užduotis)
  • Tinkamo turinio sukūrimas, jo planavimas (+ praktinė užduotis)
  • Feisbuko techninės galimybės: žinučių tipai, live transliacijos, renginiai, fanų auginimo metodai, kaip pasiekti užsieniečius
  • Klientų aptarnavimas ir konfliktinių situacijų sprendimas
  • Reklama: užsakymo procesas, reklamų tipai, auditorijos formavimas, rekomenduojami biudžetai, Feisbuko reikalavimai (+ praktinė užduotis)
  • Rezultatų analizė

Lektorius

Domantas Širvinskas – agentūros Social Mint vadovas, su komunikacija internete dirbantis virš septynerių metų. Analitinių sugebėjimų įgavo taikomosios fizikos studijose, o įkvėpimų semiasi keliaudamas po Aziją ir Pietų Ameriką. Šiuo metu savo įkurtoje įmonėje rūpinasi prekės ženklų komunikacija Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje ir Norvegijoje.

Registracija

Jūsų vardas ir pavardė

El. paštas

Telefono numeris

Jei reikalinga sąskaita faktūra, prašome pateikite rekvizitus

Nuolaidos kodas

Pastabos

 Noriu gauti informaciją apie naujus mokymus

Kontaktai

Agnė Bružaitė
Mob. tel. +370 624 62049

El. p. krc@ksu.lt

Dalinkis:

GRĮŽTI