Data: 2016 m. rugsėjo 16 d.
Laikas: 10.15 – 17.35 val.
Trukmė: 8 ak. val.
Vieta: J. Basanavičiaus g. 29A, Vilnius
Kaina: 200 Eur (50% nuolaida perkant visą Pardavimų valdymo kursą)
Lektorius: Mindaugas Voldemaras
Kviestinis svečias: Dainius Greblikas (Ventmatika)

Ar norėtumėte, kad sandoriai su naujais klientais būtų ne atsitiktiniai, bet sudaromi nuolat? Visos įmonės sugeba parduoti, bet retai pavyksta palaikyti nuolatinį naujų klientų srautą ir sistemingai augti vidaus ir eksporto rinkose. Seminaras padės vadovams, kurių netenkina jų pardavimo padalinių rezultatai, nuspręsti, ar pertvarkyti savo pardavimų veiklą srauto principu pagal šiuolaikinės vadybos metodus, ar likti prie dabartinio modelio.

Seminaro tikslas

Sudaryti galimybę dalyviams įvertinti, ar pardavimų valdymo srauto principu įdiegimas padėtų ženkliai padidinti pardavimus jų įmonėje.

Kam skirtas seminaras?

B2B įmonių savininkams, vadovams, pardavimų vadovams.

Po seminaro:

Dalyviai turi apsispręsti, ar jiems ir jų įmonėms prasminga skirti savo laiką dalyvavimui šio modulio paskaitose.

PROGRAMA

Pirma dalis
10.15 val.

  • Verslo tikslas ir modulio dalyvių asmeniniai tikslai.
  • Pardavimų tipai. Kuo ypatingi B2B pardavimai?
  • Kodėl srauto principą pardavimų veikloje taiko tiek nedaug įmonių nepaisant to, kad pardavinėja visos?
  • Kiek teorijos yra Apribojimų teorijoje (TOC) ir Lean?
  • Kokios tipinės problemos kamuoja įmones ir kokius tipinius sprendimus siūlo šiuolaikinės vadybos metodai?

Pietų pertrauka
13.30-14.20 val.

Antra dalis
14.20 val.

  • Pardavimų mašinos elementai: nuo rinkos segmentavimo iki grynųjų pinigų valdymo.
  • Kodėl eksporto pardavimų veiklą sustyguoti lengviau nei pardavimus namų rinkai?
  • Studijų modulio tikslai: kokių žinių ir įgūdžių gaus dalyviai (studentai) ir kokių tikrai negaus.
  • Pardavimų vadovo vaidmuo: kaip vairuoti pardavimų mašiną?

Pabaiga
17.35 val.

Lektorius

Mindaugas Voldemaras vadovauja bendrovei TOC Sales and Marketing, kuri vienintelė Lietuvoje specializuojasi užtikrinti B2B kompanijoms nuolatinį pardavimų srautą Lietuvos ir eksporto rinkose. Taikydama TOC ir Lean šiuolaikinės vadybos metodus, Mindaugo vadovaujama komanda padeda savo klientams pertvarkyti pardavimų padalinius, kad šie dirbtų srauto principu ir generuotų kuo didesnę pridėtinę vertę.

Mindaugas Voldemaras yra baigęs Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto žurnalistikos specialybę, mokėsi ISM Executive School, stažavosi TOCICO (Las Vegase, 2010 ir Niujorke, 2011). Baigęs bakalauro studijas dirbo marketingo vadovu IT įmonėje “MicroLink Lietuva”, vėliau buvo paskirtas tuomet didžiausios Baltijos šalyse IT sprendimų ir paslaugų kompanijos “MicroLink Group” komunikacijos vadovu. Nuo 2006 m. ėmėsi savo verslo, įsteigė viešųjų ryšių ir B2B marketingo agentūrą, kuri konsultavo tarptautines kompanijas “ByteLife Solutions”, “VMware”, EMC, SAP, “Mažeikių nafta” (dabar “Orlen Lietuva”), “Siemens”, TELE2, “Olympic Casino”, ATEA ir kt.

Nuo 2012-ųjų Mindaugo vadovaujama kompanija susitelkė į paslaugų teikimą pardavimų valdymo srityje. Tarp pastarųjų metų TOC Sales and Marketing, UAB klientų tokios įmonės kaip „Geralda“, „Umega“, „Ventmatika“, „Venipak“, „Paysera“, „Grigeo Grigiškės“, TEO LT, „Transimeksa“, „Kriautė“, „Ramundas GM“, „Neriba.lt“, „Baltimax“, „Artilux NMF“, „GlasKeller“, „Švytėjimas“, „Rifas“, „Litexpo“ ir tuzinas kitų.

Kviestinis svečias

Dainius Greblikas yra įmonės UAB „Ventmatika“ vykdantysis direktorius. Įmonei vadovauja 3 metus. Dainius 1996 metais baigė Vilniaus Pedagoginį Universitetą, chemijos ir fizikos specialybę. Vadovo karjerą pradėjo 2005 metais. Verslo sritys, kuriose dirbo – baldų gamyba, medienos apdirbimas, elektronikos gamyba. Nuo pat karjeros pradžios jam teko susidurti su Lean‘u ir jo principais. Patirties įgijo per praktinius Lean mokymus su Hitoshi Takeda. Nuo tada Lean, o kiek vėliau ir TOC tapo neatsiejama darbinės kasdienybės dalimi.

UAB „Ventmatika“ projektuoja bei gamina komponentus vėdinimo įrenginių gamintojams. Pagrindiniai projektai – specializuoti šildytuvai vėdinimo sistemoms, valdikliai vėdinimo agregatams bei vėdinimo sistemoms bei įvairūs elektronikos aksesuarai vėdinimo sistemoms. Įmonė eksportuoja savo gaminius į Skandinavijos valstybes, Italiją, Čekiją, Vokietiją, Nyderlandus bei Turkiją.

Seminaro medžiaga ir pažymėjimai

Asmenys, dalyvavę kursuose gaus dalomąją paskaitų medžiagą, seminaro vaizdo įrašą ir dalyvavimą patvirtinančius pažymėjimus.

Į kainą yra įskaičiuoti pietūs ir kavos pertraukėlės.

DĖMESIO: šis seminaras yra 1-asis iš 12 seminarų ciklo Pardavimų valdymas pagal Lean ir Apribojimų teoriją.

Registracija

Jūsų vardas ir pavardė

Elektroninis paštas

Telefono numeris

Įmonė

Nuolaidos kodas

Reikės sąskaitos faktūros

Susipažinau ir sutinku su taisyklėmis

Papildoma informacija:

El. p. krc@ksu.lt

Dalinkis:

GRĮŽTI