Data: 2017 m. rugsėjo 5 d.
Laikas: 18.00 – 19.30 val.
Trukmė: 2 ak. val.
Vieta: Dariaus ir Girėno g. 21, Vilnius
Kaina: nemokamai
Lektorė: dr. Gabrielė Labanauskaitė

Jeigu skiriame laiko filmų žiūrėjimui, knygų skaitymui, koncertų lankymui, kodėl gi negalėtume padovanoti laiko savo fantazijos ir rašymo įgūdžių lavinimui?

Kazimiero Simonavičiaus universitetas kviečia lapkričio 29 d. vakarą praleisti Kūrybinio rašymo paskaitoje.  Paskaitos metu:

– susipažinsite su pagrindiniais kūrybinio rašymo principais;

– išbandysite keletą vaizduotę lavinančių ir kūrybinį rašymą ugdančių pratimų.

Jau turbūt supratote: dalyviams nereikia būti parašius romano, išspausdinus eilėraščio rinkinio, gavus nacionalinę premiją.
Užtenka noro… rašyti.
Ir ateiti į susitikimą lapkričio 29 d. 18 val.

Lektorė

Dr. Gabrielė Labanauskaitė – poetė, prozininkė, dramaturgė. 2013 m. apsigynė teatrologijos daktaro laipsnį „Naratyvo konstravimo principai šiuolaikinėje dramaturgijoje“, nuo 2008 metų dėsto „Lietuvos Muzikos ir Teatro Akademijoje“, nuo 2014 metų – „Vilniaus universitete“. Gabrielė stažavosi Italijos, Suomijos, Graikijos universitetuose bei JAV ir Anglijoje organizuotuose kino ir teatro dramaturgijos kursuose. Nuo 2003 m. autorė rašo pjeses, kurių didžioji dalis („Kitoje veidrodžio pusėje“, „Circus“, „Raudoni batraiščiai“) pristatytos Lietuvos ir užsienio scenose. Save Gabrielė vadina „tekstų prodiusere“, nes ne tik rašo tekstus, bet jiems atranda tinkamiausią formą – ar tai būtų dainos tekstas, ar kino scenarijus, ar dienoraštiniai užrašai. Dalyvavusi įvairiausiose kūrybinėse dirbtuvėse, autorė pradėjo ir pati dalintis savo patirtimi, tiek gyvų susitikimų metu, tiek patarimus ir įžvalgas suguldydama į šiemet rašomą knygą.

Registracija

Jūsų vardas ir pavardė

Elektroninis paštas

Įstaiga

Telefono numeris

 Noriu gauti informaciją apie naujus mokymus

Kontaktai

Agnė Bružaitė
Mob. tel. +370 624 62049

El. p.: krc@ksu.lt

Dalinkis:

GRĮŽTI