Data: renkama grupė
Laikas: darbo dienų vakarais – 17.00-20.15, savaitgaliais– 09.00-17.00
Trukmė: 110 ak. val. 
Vieta: Dariaus ir Girėno g. 21, Vilnius
Kaina: 499 Eur

Lektoriai: A. Tekorius, R. Burda ir kt.

Kursų tikslas

Suteikti asmenims privataus detektyvo kvalifikacijai įgyti reikalingas kompetencijas ir paruošti kvalifikaciniam egzaminui.

Kam skirti kursai?

Privačiais detektyvais norintiems tapti asmenims, kurie neturi dvejų metų veiklos teisėsaugos, teisėtvarkos ar žvalgybos institucijose profesinės patirties (skirtas 110 ak. val. kursas) ir asmenims, turintiems teisinį išsilavinimą ir dvejų metų veiklos profesinę patirtį teisėsaugos, teisėtvarkos ar žvalgybos institucijose bei norintiems atnaujinti žinias kvalifikaciniam egzaminui laikyti (skirtas 28 ak. val. kursas).

Reikalavimai

 Turėti ne žemesnį kaip aukštąjį koleginį teisės studijų krypties išsilavinimą, būti nepriekaištingos reputacijos. Taip pat pažymime, kad privačiu detektyvu negali būti asmuo, dirbantis teisėsaugos, teisėtvarkos ar žvalgybos institucijose.

Kurso temos:

  1. Privačios detektyvinės veiklos bendrieji teisiniai pagrindai.
  2. Privačios detektyvinės veiklos organizavimas.
  3. Techninių priemonių taikymas privačioje detektyvinėje veikloje.
  4. Privačios detektyvinės veiklos taktika.
  5. Psichologija privačioje detektyvinėje veikloje.
  6. Atskirų detektyvinių paslaugų teikimas.

Žinių patikrinimas

Baigus kursą, organizuojamas žinių, gebėjimų ir įgūdžių patikrinimas. Dalyviui, sėkmingai išlaikiusiam baigiamąjį žinių patikrinimo testą, bus išduodamas tai pativirtinantis neformaliojo švietimo programos „Privačių detektyvų kursai“ baigimo pažymėjimas. Tada jis galės laikyti kvalifikacinį egzaminą Policijos departamente.

Dalyviui, kuris nelaikė arba neišlaikė baigiamojo testo, išduodamas pažymėjimas, patvirtinantis apie išklausytą kursą.

Dalyviai, sėkmingai baigę kursą:

  • Bus pasiruošę laikyti Privačių detektyvų kvalifikacinį egzaminą Policijos departamente.
  • Turės galimybę laikyti baigiamąjį žinių patikrinimo testą ir gauti baigimą patvirtinantį pažymėjimą. Taip pat įgis 6 akademinius kreditus.
  • Galės panaudoti įgytus akademinius kreditus studijuojant Kazimiero Simonavičiaus universiteto bakalauro studijų programoje „Teisė ir ekonominis saugumas (verslo detektyvistika)“.
  • Galės gilinti žinias bei įgūdžius tęstiniuose kvalifikacijos tobulinimo kursuose.

Lektoriai

Andrius Tekorius – Kazimiero Simonavičiaus universiteto prorektorius, turi aštuonerių metų akademinę patirtį kriminalinės žvalgybos ir informacijos saugumo srityse.

Prof. dr. Ryšardas Burda – Kazimiero Simonavičiaus universiteto Teisės fakulteto dekanas, turi ilgametę praktinio darbo ikiteisminio tyrimo institucijose (Policijoje ir STT) ir kriminalistikos ir baudžiamojo proceso teisės dėstymo universitete patirtį.

Prof. dr. Raimundas Kalesnykas – Kazimiero Simonavičiaus universiteto Teisės fakulteto profesorius, buvęs LR vidaus reikalų ministro patarėjas (viešojo saugumo politikos klausimais), Europos teisėsaugos koledžo (CEPOL) Mokslo ir tyrimo darbo grupės (RSWG) ekspertas, Administracinės ir administracinio proceso teisės dėstytojas.

Kiti praktikai iš „Ekskomisarų biuro“ ir „Rimano biuro“.

Partneriai

Ekskomisarų biuras – pirmoji privati licencijuota saugos tarnyba Lietuvoje, įkurta 1994 metais. Steigėjai – buvęs policijos pirmasis generalinis komisaras Petras Liubertas ir buvęs pirmasis Lietuvos kriminalinės policijos vadovas ir Kovos su organizuotu nusikalstamumu padalinio įkūrėjas ir vadovas Alvydas Sadeckas. Šiandien „Ekskomisarųbiuras“ yra didžiausia lietuviško kapitalo saugos tarnyba, teikianti visas saugos paslaugas.

Rimano biuras – privačių detektyvų biuras, teikiantis detektyvų paslaugas jau devynerius metus. Įmonės vadovas dalyvauja darbo grupės veikloje, kuriant Privačios detektyvinės veiklos įstatymų projektą. Nuo 2012 m. „Rimano biuras“ yra įtrauktas į „Varsity Publications“ (D. Britanija) leidžiamą tarptautinį tyrėjų ir privačių detektyvų katalogą „VarsityInternational Directory of Investigators“.

Registracija

Jūsų vardas ir pavardė

El. paštas

Telefono numeris

Jei reikalinga sąskaita faktūra, prašome pateikite rekvizitus

Nuolaidos kodas

Pastabos

 Noriu gauti informaciją apie naujus mokymus

Susipažinau ir sutinku su taisyklėmis

 Esu KSU studentas

Kontaktai

Agnė Bružaitė
Mob. tel. +370 624 62049
El. p.: krc@ksu.lt

 

Dalinkis:

GRĮŽTI