#Tarptautiniai ryšiai
#Teisės fakultetas
#Kūrybos visuomenės ir ekonomikos institutas
#Universitetas
#KSU veidai
#Praktika
#Renginiai
#Erasmus+
#Studentų gyvenimas
#Mokymai

Vyks dėstytojos iš Bosnijos ir Herzogovinos paskaita apie Konstitucinę teisę

Kviečiame į prof. Alisa Salkič iš Tarptautinio Travnik universiteto (Bosnija ir Hercegovina) paskaitą tema „Konstitucinė teisė per lyginamosios teisės prizmę“.

KSU plečia partnerių tinklą kultūros ir meno srityje

Kazimiero Simonavičiaus universitetas pasirašė bendradarbiavimo sutartį su „Šiaulių kultūros centru“ ir MB „Sonar garso idėjos“.

KSU veidai: Studentų atstovybės prezidentė Margarita Bukina

Dar visai neseniai naująja KSU Studentų atstovybės prezidente išrinkta Kūrybinių ir kultūrinių industrijų studentė Margarita Bukina. Rinkimų dieną juokavome, kad Margaritos prezidentavimo šūkiu galėtų tapti jos pačios ištarta frazė „Viskas bus gerai“!

Dalyvaukite tarptautiniame studentų filmų konkurse!

Kazimiero Simonavičiaus universitetas yra Compostela universitetų grupės (Compostela Group of Universities- CGU) narys, kuris skelbia studentiškų videofilmų konkursą. Sukurkite videofilmą pagal konkurso temą ir laimėkite 700 EUR prizą!

Siūloma praktikos vieta Taline

Kviečiame atlikti praktiką didžiausiame mokslo centre Baltijos valstybėse!

Doc. dr. R. Venckaus recenzija apie vieną perspektyviausių lietuvių jaunosios kartos tapytojų

Kviečiame skaityti naujausią doc. dr. R. Venckaus parengtą recenziją apie 2016 m. Prancūzijoje rezidavusią ir paveikslus tapiusią vilnietę dailininkę Rūtą Eidukaitytę.

KSU veidai: Rusudan Chachanidze

Šį semestrą strateginį valdymą KSU dėsto Rusudan Chachanidze – Gruzijos Universiteto (University of Georgia) ir Kaukazo universiteto (Caucasus University ) dėstytoja. Su Rusudan Chachanidze kalbamės apie strateginio valdymo svarbą šiuolaikiniame pasaulyje, Gruzijos švietimo sistemą ir jos įspūdžius apie Vilnių bei KSU.

KSU Atvirų durų dienos įspūdžiai

Penktadienį Kazimiero Simonavičiaus universitete sulaukėme daug svečių – čia lankėsi moksleiviai iš įvairių Lietuvos miestų ir miestelių.

Kovo 3 diena – Atvirų durų diena KSU!

Kovo 3 dieną, penktadienį, Kazimiero Simonavičiaus universitete (KSU) vyks Atvirų durų diena, kurios metu jūsų laukia ne tik įdomios paskaitos, galimybė pasikonsultuoti dėl rūpimų studijų programų ir karjeros perspektyvų, bet ir naudingos ekskursijos pas KSU partnerius ir draugus.

Erasmus+ įspūdžiai: Volda University College (Norvegija)

KSU studentė Kastė Mašidlauskaitė pasakoja apie studijas Volda University College (Norvegija) pagal Erasmus+ mainų programą.

Kviečiame į atviras profesoriaus iš Bosnijos ir Hercegovinos paskaitas!

Kovo 1 d. KSU pristato išskirtinę galimybę dalyvauti visame pasaulyje pripažįstamo, daugiau kaip 20-ies knygų autoriaus iš Bosnijos ir Hercegovinos, doc. dr. SABAHUDIN HADŽIALIĆ paskaitose.

Startuoja moksliosios pramogos #SMARTuni

Pirmoji #SMARTuni paskaita „Internetinės pažintys: pagundos ir pavojai“ vyks jau kitą šeštadienį, kovo 4 dieną, 11 val. Kazimiero Simonavičiaus universitete.