#Renginiai
#SMARTuni
#Teisės fakultetas
#Priėmimas
#Universitetas
#Tarptautiniai ryšiai
#Erasmus+
#Kūrybos visuomenės ir ekonomikos institutas
#Verslo mokykla
#Tarpdalykinis vaiko teisių tyrimų centras

Kviečiame į pirmąjį Mados seserijos susitikimą

Kazimiero Simonavičiaus universitete vyksta šis tas slapto ir nepaprastai įdomaus! Viena Mados industrijos studentė, kurios vardo kol kas neišduodame, kuria mados klubą – Mados seseriją.

#SMARTuni: „Keliones renkamės mes ar kelionės renkasi mus?“

Jau šį šeštadienį, balandžio 29 dieną, 12 val. susitikime 4-tojoje projekto #SMARTuni paskaitoje „Keliones renkamės mes ar kelionės renkasi mus?“. Paskaitą skaitys dr. Rasa Levickaitė.

Tarptautinė konferencija „Teisės vystymosi perspektyvos“

Kazimiero Simonavičiaus universitetas organizavo tarptautinę konferenciją „Teisės vystymosi perspektyvos“ (angl. Prospects for the development of law). Konferencijoje dalyvavo 68 mokslininkai, dėstytojai ir studentai iš Rusijos, Ukrainos, Baltarusijos ir Kazachstano.

Tiesioginis priėmimas įsibėgėja!

Tiesioginis priėmimas į Kazimiero Simonavičiaus universitetą, prasidėjęs balandžio 3 dieną, įgauna pagreitį! Kiekvieną penktadienį KSU vyksta motyvaciniai pokalbiai su stojančiaisiais.

Skelbiama studentų atranka Erasmus+ studijoms užsienyje 2017 m. rudens semestro metu

Erasmus+ studijos – tai galimybė studijuoti viename iš KSU partnerinių universitetų, gaunant Erasmus+ stipendiją nuo 300 EUR/mėn. iki 500 EUR/mėn.

Kviečiame į atvirą paskaitą „Romėnų teisė“

Balandžio 26 d. (trečiadienį) 12 val. Kazimiero Simonavičiaus universitete lektorė Selma Otuzbir iš Tarptautinio Travnik Universiteto (Bosnija ir Hercegovina) skaitys paskaitą, kurios tema – „Romėnų teisė“.

KSU studentės filmas atrinktas į Compostela universitetų grupės konkursą

Šį semestrą Kazimiero Simonavičiaus universiteto Kūrybinių ir kultūrinių industrijų, Mados industrijos, Pramogų ir turizmo industrijų bei Rinkodaros ir reklamavimo studentai kūrė videofilmus ir dalyvavo Universiteto organizuotoje atrankoje.

Kviečiame į filmo „Salam, kaimyne” peržiūrą bei diskusiją

Balandžio 13 d. 17 val. Kazimiero Simonavičiaus universitete (I aukšte, Konferencijų salėje) vyks JAV režisierių Chris Temple ir Zach Ingrasci filmo „Salam, kaimyne” („Salam Neighbor“, 2015) peržiūra bei aptarimas.

Prasidėjo registracija į kūrybines dirbtuves „Vasaros media studija“

Birželio 18-30 d. jaunieji kino profesionalai ir kino bei medijų aukštųjų mokyklų studentai devynioliktąjį kartą rinksis Kuršių Nerijoje kūrybinėse dirbtuvėse „Vasaros Media Studija“.

Tarptautinė ekpertų grupė vertins Aviacijos vadybos studijų programą

Kazimiero Simonavičiaus universitetas siekia, kad vykdomos studijos atitiktų aukščiausius kokybės reikalavimus. Universiteto studijų programos reguliariai vertinamos ne tik nacionaliniu, tačiau ir tarptautiniu lygiu.

Dr. Aida Kišūnaitė dalyvauja pasiruošimo palydimajai globai projekte

Vykstant vaikų globos namų reformai Lietuvoje, SOS vaikų kaimas kartu su partneriais iš Lietuvos bei kitų Europos valstybių įgyvendina projektą „Pasiruošimas palydimajai globai – vaiko teisių apsaugos sistema skirta specialistams ir jaunimui“. Šio projekto ekspertų grupėje dirba ir dr. Aida Kišūnaitė, Kazimiero Simonavičiaus universiteto Teisės fakulteto dekanė ir Tarpdalykinio vaiko teisių tyrimų centro (TVTTC) direktorė.

Doc. dr. R. Venckaus parodos atidarymas ir paskaita

Balandžio 5 dieną, trečiadienį, Panevėžio fotografijos galerijoje bus atidaryta Kazimiero Simonavičiaus universiteto Kūrybos visuomenės ir ekonomikos instituto direktoriaus doc. dr. Remigijaus Venckaus fotografijų paroda „Iš vaikinų gyvenimo”.