E. komercija – kursai nuo idėjos iki prekės pristatymo su praktine dalimi

Kaip pradėti verslą internete, kaip pasirinkti prekių asortimentą, vykdyti užsakymus, kokie yra svarbiausi sėkmingo verslo elementai…

Paskutinės dienos būsimiems pirmakursiams gauti 30% nuolaidą už studijas!

Nors tiesioginis priėmimas į KSU vyksta iki rugpjūčio 31 dienos, tačiau šį pavasarį paskelbta 30 proc. nuolaida, stojantiems iki vidurvasario (liepos 13 dienos) jau eina į pabaigą. Vis dėlto, pasirinkę studijas KSU ir norintys sutaupyti turi ir kitas galimybes pretenduoti į mažesnes įmokas už studijas.

Vilioja renginiai ir kelionės? Tebūnie tai tavo karjera! Rinkis Pramogų ir Turizmo industrijas KSU

Kazimiero Simonavičiaus universitete vykdoma Pramogų ir Turizmo industrijų bakalauro programa apima turizmo ir pramogų vadybos, technologijų bei marketingo sritis.

Mąstyk plačiai, rinkis tikslingai – vienintelė Lietuvoje Aviacijos vadybos bakalauro programa

Aviacijos sektorius yra vienas dinamiškiausių ir sparčiausiai besivystantis pasaulyje, tad susidomėjusių niekada nemąžta ir apima įvairiausio amžiaus tarpsnius.

Tapk mados dalimi – rinkis Mados industrijos bakalauro studijas

Jei esi viena(-s) iš būsimų mados industrijos dalyvių, tai veikiausiai, slapta tu jau tai žinai, nes mados žurnalai, fotosesijų puslapiai, kolekcijų pristatymai, blogų skaitymas yra tavo kasdienybės dalis.

Kviečiame į Kazimiero Simonavičiaus knygos „Didysis artilerijos menas“ lietuviško vertimo pristatymą!

Jau šį ketvirtadienį, liepos 5 d., 13:00 val. Vytauto Didžiojo karo muziejaus Didžiojoje salėje bus pristatytas pirmasis Kazimiero Simonavičiaus veikalo „Artis magnae artilleriae“ vertimas į lietuvių kalbą, išleistas praėjus daugiau nei pusketvirto šimto metų nuo originalo pasirodymo, minint atkurtos Lietuvos kariuomenės šimtmetį.

Pristatyta Kazimiero Simonavičiaus knygos „Didysis artilerijos menas“ lietuviškasis variantas

Vytauto Didžiojo karo muziejaus Didžiojoje salėje vyko 1650 metais lotynų kalba išleistos Kazimiero Simonavičiaus knygos „Didysis artilerijos menas“ („Artis Magnae Artilleriae“) lietuviško vertimo pristatymas.

Net ir po šimtmečio paklausi profesija. Rinkis Rinkodarą ir reklamavimą!

Nors daugelis dabartinių profesijų, tikėtina, neegzistuos po kelių dešimčių metų, tačiau tarp stabiliausiai poreikį rinkoje išlaikysiančiųjų neabejotinai bus rinkodaros ir reklamų vilkai.

Antreprenerystė ir vadyba – ar tai tavo kryptis? Pasitikrink!

Jei domina verslo galimybės, turite potencialo strateguoti, pradėti kurti kažką nuo nulio bei svajonę tapti nepriklausomu sprendimų priėmime ir įgyvendinime,

Kviečiame į diplomų įteikimo šventę!

Kazimiero Simonavičiaus universiteto (KSU) bakalauro ir magistro diplomų teikimo šventė vyks 2018 m. birželio 29 dieną, 12 val.

KSU absolventams iškilmingai įteikti diplomai

Birželio 29 dieną Kazimiero Simonavičiaus universitete (KSU) įvyko diplomų įteikimo šventė. Buvo įteikti 29 bakalauro ir 16 teisės magistro diplomai KSU absolventams.

Universitete šurmuliuoja Tarptautinė aviacijos akademija

Šią savaitę Universitete vyksta Tarptautinė aviacijos akademija, kuri yra Kazimiero Simonavičiaus universiteto kartu su Informacinių technologijų ir vadybos universitetu (Lenkija) bei Transporto ir telekomunikacijų institutu (Latvija) įgyvendinamo projekto „Išskleisk savo sparnus”, dalis.