#Priėmimas
#Universitetas
#Kūrybos visuomenės ir ekonomikos institutas
#Teisės fakultetas
#Verslo mokykla
#Erasmus+
#Studentų gyvenimas
#Tarptautiniai ryšiai

Jau galima pildyti papildomo priėmimo prašymą LAMA BPO

Nuo šiandien (rugpjūčio 10 dienos) jau galima pildyti papildomo priėmimo į Kazimiero Simonavičiaus universitetą (KSU) prašymą LAMA BPO sistemoje.

Darbuotojai – pagrindinis kibernetinių nusikaltėlių taikinys

Kibernetinio saugumo problema Lietuvoje yra lygiai tokia pat aktuali kaip ir didžiausiose pasaulio šalyse, kadangi šalių, biurų ar namų sienos kibernetinėje erdvėje neegzistuoja.

Prasideda papildomas priėmimas į KSU!

Stojantieji į Kazimiero Simonavičiaus universitetą per LAMA BPO sistemą, turėtų žinoti, kad jau visai netrukus prasidės papildomas priėmimas į Lietuvos aukštąsias mokyklas.

Papildomas tiesioginis priėmimas į KSU – rinkis tai, ką nori studijuoti!

KSU Tiesioginio priėmimo metu kviečia rinktis šias studijų programas: Aviacijos vadyba, Mados industrija, Teisė…

Informacija apie studijų sutarčių pasirašymą

Pakviestieji Pagrindinio priėmimo antrojo etapo metu sutartis galės pasirašyti nuo rugpjūčio 2 iki rugpjūčio 3 d.

Kazimiero Simonavičiaus universitete lankėsi Lietuvos ambasadorius Indijoje

Šiandien, liepos 5 dieną, Kazimiero Simonavičiaus universitete lankėsi Lietuvos Respublikos ambasadorius Indijoje Laimonas Talat-Kelpša su žmona Alina. Ambasadorius kartu su KSU rektoriumi prof. dr. Arūnu Augustinaičiu, kancleriu Dariumi Verbyla, prof. dr. Jolanta Zabarskaite bei tarptautinių ryšių koordinatoriumi dr. Javed Imran aptarė užsienio piliečių, atvykstančių studijuoti į Lietuvą, padėtį ir problemas, su kuriomis jie susiduria, ieškota sprendimų, galinčių palengvinti užsienio studentų atvykimą ir įsikūrimą Lietuvoje.

Privatus universitetas – patikimas ir saugus pasirinkimas abiturientui

Šių metų abiturientams, besirenkantiems universitetus bei studijų programas, tenka nemenkas iššūkis: visų pirma, susigaudyti, kaip keisis aukštojo mokslo sistema po reformos.

Diplomų teikimo šventė

Kazimiero Simonavičiaus universiteto (KSU) bakalauro ir magistro diplomų teikimo šventė vyks birželio 29 dieną, 13 val. KSU Konferencijų salėje (I aukštas, Dariaus ir Girėno g. 21, Vilnius).

Įteikti bakalauro bei magistro diplomai

Birželio 29 d. buvo įteikti bakalauro bei magistro diplomai KSU absolventams. Kviečiame žiūrėti nuotraukų galeriją!

Iš Šri Lankos į Lietuvą dėl studijų KSU

Saveen Randula atvyko į Lietuvą studijuoti Aviacijos vadybą KSU. Pokalbis su Saveenu sukasi apie jo kelionę į Lietuvą, Šri Lanką ir studijas KSU.

Teisės nuotolinės studijos – jau KSU!

Rugsėjį Kazimiero Simonavičiaus universitete startuoja Teisės nuotolinės vientisosios studijos! Neretai svarstantiems rinktis nuotolines studijas kyla daugybė klausimų: kaip jos vyksta, kuo nuotolinės studijos skiriasi nuo tradicinių (nuolatinių) ir kt.

Erasmus+ įspūdžiai: Kastė Mašidlauskaitė apie studijas Norvegijoje

Kazimiero Simonavičiaus universitete (KSU) Kastė Mašidlauskaitė studijuoja Kūrybines ir kultūrines industrijas. Pavasario semestrą ji praleido Norvegijoje, kurioje pagal Erasmus+ mainų programą studijavo Voldos universitete. Kviečiame skaityti Kastės įspūdžius!