Kazimiero Simonavičiaus universitete pradeda veikti Japonijos agentūra „Yukari“


Jau šį rugsėjį Japonijos agentūra „Yukari“ Kazimiero Simonavičiaus universitete pradės vykdyti japonų ir korėjiečių kalbų kursus pradedantiesiems.

„Yukari“ – tai viešoji įstaiga, siekianti skatinti Lietuvos ir Japonijos bendradarbiavimą kultūros ir verslo srityse. „Yukari“ organizuoja Japonijos kultūros renginius Lietuvoje, padeda Lietuvos verslininkams susiorientuoti daugialypėje Japonijos verslo aplinkoje, teikia informaciją apie verslo galimybes konkrečiuose verslo sektoriuose, padeda ieškoti galimų verslo partnerių, organizuoja įvairių lygių japonų kalbos kursus bei kt.

Svarbu! Du KSU studentai galės nemokamai lankyti pasirinktos kalbos kursus. Tereikia parašyti motyvacinį laišką, kodėl norite mokytis japonų ar korėjiečių kalbos, ir iki rugsėjo 15 d.  imtinai siųsti jį el. p. adresu monika.maciuliene@ksu.lt. Po savaitės, rugsėjo 16 d., atrinksime ir paskelbsime, kurie studentai geriausiai argumentavo savo norą mokytis japonų ar korėjiečių kalbą ir galės visą pusmetį tai daryti visiškai nemokamai!

Trumpai apie kursus:

Data: Rugsėjo 19 – lapkričio 29 d. (japonų),
Rugsėjo 27 d. –  gruodžio 6 d. (korėjiečių).
Laikas: Pirmadieniais ir trečiadieniais 18:00 – 20:00 (japonų),
antradieniais ir ketvirtadieniais 18:00 – 20:00 (korėjiečių).
Trukmė: 50 ak. v. (19 pamokų).
Vieta: J. Basanavičiaus g. 29A, Vilnius (Kazimiero Simonavičiaus universitetas, 3 a., 26 kab.)
Kaina: 215 Eur
Lektorės: Gabija Kaunelienė, Miglė Dumšaitė ir Ūla Krasauskienė
Mokymų lygis: pradedantiesiems.
Grupės dydis: 5-8 žmonės.

Dalinkis:

GRĮŽTI