Pradedama registracija į prof. dr. Gedimino Navaičio vedamus Seksologijos kursus


Prof. dr. Gediminas Navaitis

Santuokos nutraukimo mastai Lietuvoje nežymiai mažėja, tačiau skaičiai vis vien kelia nerimą, 2017 metų Statistikos departamento duomenimis, lyginant su santuokų skaičiumi net 39,7 proc. porų išsiskyrė. Anot psichologo psichoterapeuto prof. dr. Gedimino Navaičio iki 60 proc. šeimų išyra dėl seksualinių sunkumų. Deja, bet pagelbstinčių profesijų, tokių kaip psichologai, socialiniai darbuotojai dažnai savo profesinėje veikloje susiduria su seksualinėmis problemomis, tačiau nėra pasirengę jas spręsti, nes Lietuvos universitetai tiesiog neruošia šios pakraipos specialistų.

Kazimiero Simonavičiaus universitete organizuojami intensyvūs 24 akademinių valandų Seksologijos kursai. Siūloma unikali galimybė įgyti mokslinės seksologijos žinių. Kursai rekomenduojami pagelbstinčių profesijų atstovams ir visiems, kurie nori gilintis į šiuolaikinę seksologiją. Kurso tikslas – supažindinti su pagrindiniais seksologijos ir seksopatologijos faktais, seksualinių sutrikimų ir parafilijų samprata, psichologine pagalba asmenims, patiriantiems seksualinių sunkumų. Baigę šį kursą dalyviai įgis mokslinių žinių apie seksologiją, gebės atpažinti ir vertinti seksualinius sunkumus,  teikti psichologinę paramą asmenims, turintiems seksualinių sunkumų, padėti seksualinių nusikaltimų aukoms bei dalyvauti organizuojant seksualinių nusikaltimų prevenciją. Pabaigę kursus dalyviai gaus sertifikatus.

Kursus veda prof. dr. Gediminas Navaitis – socialinių mokslų daktaras, šeimos psichologijos tyrinėtojas, Pedagogikos ir socialinių mokslų akademijos akademikas, Lietuvos psichoterapijos draugijos valdybos narys, daugelio mokslo ir mokslo populiarinimo straipsnių, 34 knygų lietuvių ir užsienio kalbomis autorius.

Kada: 2018 m. birželio 18-28 d. (I, II, IV 17-21 val.)

Trukmė: 24 ak. val.

Kaina:  290 EUR asmeniui

Vieta: Dariaus ir Girėno g. 21, Vilnius

Kursus rengia: Kazimiero Simonavičiaus universitetas

Platesnė informacija bei registracijaČIA.

Dalinkis:

GRĮŽTI