Prasideda priėmimas į Teisės doktorantūros studijas


Rugsėjį Kazimiero Simonavičiaus universitete bus vykdoma nauja, Teisės doktorantūros studijų programa, kuri yra jungtinė su Latvijos Turibos universitetu. Sėkmingai baigus doktorantūros studijas ir apgynus daktaro disertaciją bus suteikiamas socialinių mokslų srities teisės krypties daktaro laipsnis bei Turibos universiteto diplomas.

„Džiaugiamės galėdami pasiūlyti Teisės doktorantūros programą savo studentams Lietuvoje. Tikime, kad ši doktorantūros programa suteiks puikias galimybes įgyti tarptautinės patirties, praplės akademines ir praktines žinias bei visapusiškai paruoš karjeros galimybėms. Tai pirmoji KSU doktorantūra, kuria mes itin didžiuojamės ir kartu suprantame, kad tai naujas mokslinės veiklos etapas, nauja atsakomybė ir naujos perspektyvos gilinant mokslinių tyrimų ir studijų kokybę universitete,“ – teigia KSU rektorius prof. dr. Arūnas Augustinaitis.

Teisės doktorantūros studijos yra aukščiausioji (trečioji) universitetinių studijų pakopa, skirta mokslininkams, gebantiems savarankiškai atlikti mokslinius tyrimus ir spręsti mokslo problemas, rengti, studijų trukmė – 3 metai. Studijų pradžia – 2018 m. rugsėjis, paskaitos vyks Kazimiero Simonavičiaus universitete anglų ir lietuvių kalba, tačiau baigiamuosius darbus rengti galima pasirinktinai – anglų, lietuvių ar rusų kalbomis. Vienų mokslo metų kaina 3000 eur.

Latvijos Turibos universitetas – 25 metus veikiantis universitetas, turintis keturis fakultetus – Teisės, Verslo administravimo, Tarptautinio turizmo ir Komunikacijos. Universiteto vykdomos Teisės studijos yra parengtos pagal tarptautinius rinkos poreikius ir pripažintos tarptautiniu mastu.

Išsamiau apie studijų programą rasite čia. Priėmimas į šias studijas vyksta užpildant šią formą.

Kilus klausimams ar neaiškumams, prašome kreiptis el. paštu doktorantura@ksu.lt arba telefonu +370 609 14472.

Dalinkis:

GRĮŽTI