Renkamos naujos japonų ir korėjiečių kalbų kursų grupės


stocksnap_5ru4a171et

 

Japonijos agentūra „Yukari“ renka naujas japonų ir korėjiečių kalbų kursų grupes. Kursai skirti pradedantiesiems ir vyks Kazimiero Simonavičiaus universitete (senosiose patalpose).

„Yukari“ – tai viešoji įstaiga, siekianti skatinti Lietuvos ir Japonijos bendradarbiavimą kultūros ir verslo srityse. „Yukari“ organizuoja Japonijos kultūros renginius Lietuvoje, padeda Lietuvos verslininkams susiorientuoti daugialypėje Japonijos verslo aplinkoje, teikia informaciją apie verslo galimybes konkrečiuose verslo sektoriuose, padeda ieškoti galimų verslo partnerių, organizuoja įvairių lygių japonų kalbos kursus bei kt.

Svarbu! Susidarius grupėms, du KSU studentai galės nemokamai lankyti pasirinktos kalbos kursus (vienas – japonų, kitas – korėjiečių). Tereikia parašyti motyvacinį laišką, kodėl norite mokytis japonų ar korėjiečių kalbos, ir iki lapkričio 29 d.  imtinai siųsti jį el. p. adresu vilija.skaudziuviene@ksu.lt. Lapkričio 30 d., atrinksime ir paskelbsime, kurie studentai geriausiai argumentavo savo norą mokytis japonų ar korėjiečių kalbą ir galės tai daryti visiškai nemokamai!

Trumpai apie kursus:

Pradžia: Gruodžio 5 d.
Laikas: Pirmadieniais ir trečiadieniais 16:00 – 18:00 (japonų),
Pirmadieniais ir trečiadieniais 18:00 – 20:00 (korėjiečių).
Trukmė: 50 ak. v. (19 pamokų).
Vieta: J. Basanavičiaus g. 29A, Vilnius (senosiose Kazimiero Simonavičiaus universiteto patalpose, 3 a., 30 kab.)
Kaina: 215 Eur
Lektorės: Gabija Kaunelienė, Miglė Dumšaitė ir Ūla Krasauskienė
Mokymų lygis: pradedantiesiems.
Grupės dydis: 5-8 žmonės.

Dalinkis:

GRĮŽTI