Mokymasis visą gyvenimą – vis dažniau girdima frazė moderniose įstaigose ir įmonėse. Šiandien nebeužtenka turėti aukštojo mokslo diplomą, nes nuolat tobulėjantis pasaulis reikalauja ir tobulėjančių žmonių. Atsižvelgiant į tai, KSU padalinys – Kompetencijų raidos centras (KRC) siūlo įvairius kvalifikacijos tobulinimo kursus lyderiams ir mokymus tiems, kurie dar tik žengia pirmuosius žingsnius link profesionalumo.

Centras yra atviras visiems, kurie nori tobulėti. Mokymuose įgytas žinias sėkmingai praktiškai naudoja įmonių atstovai, studentai, laisvai samdomi darbuotojai.

Šiuo metu KRC siūlo tiek trumpalaikius, tiek ilgalaikius kursus rinkodaros, komunikacijos, teisės, verslo vadybos, IT, aviacijos ir kitomis temomis. Taip pat  KRC organizuoja edukacinius renginius ir paskaitas pedagogams bei švietimo įstaigų darbuotojams.

Pažymima, kad nuo 2013 m. sausio 2 d. KSU yra įtrauktas į Valstybės tarnautojų kvalifikacijos tobulinimo įstaigų sąrašą, o nuo 2016 m. balandžio mėnesio universitetui suteiktas leidimas organizuoti Privačių detektyvų kursus.

Centro tiklsas – sudaryti sąlygas papildomam tęstiniam suaugusiųjų mokymuisi ir įgyvendinti mokymosi visą gyvenimą principą.

_EE_0145

KRC vykdomus mokymus rasite čia.

Kompetencijų raidos centro direktorė

Agnė Bružaitė

Mob. tel. +370 624 62049

El. p.: krc@ksu.lt